Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me dyshemenë e mbushur me para, Bebe Rexha zbulon për miliona ndjekësit si bëhet dasma shqiptare (FOTO)

Me dyshemenë e mbushur me para, Bebe Rexha zbulon për miliona

Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, e ka treguar gjithmonë me krenari se është nga Shqipëria. Në intervista të ndryshme apo edhe në postimet në rrjetet sociale, ajo nuk ka ngurruar që të zbulojë ndonjë traditë nga vendi i saj i lindjes.

Së fundmi, Bebe ka ndarë me miliona ndjekësit e saj në “Instagram” disa video ku tregon se ka marrë pjesë në një dasmë shqiptare.

Me dyshemenë e mbushur me para, Bebe Rexha zbulon për miliona

Fillimisht Rexha zbulon se çfarë kishte zgjedhur për të veshur në këtë natë speciale. Ndërsa më pas ka filmuar çiftin dhe të ftuarit teksa kërcejnë. E siç e kanë traditë shqiptarët në dasmë, dyshemeja ishte e mbushur me paratë e hedhura nga dasmorët.

Me dyshemenë e mbushur me para, Bebe Rexha zbulon për miliona

Bebe ka postuar edhe një video ku shfaqet me babanë e saj të ulur në tavolinën e tyre, teksa kërcenin. “Vajza e babit”, shkruan ajo në videon në fjalë.

Me dyshemenë e mbushur me para, Bebe Rexha zbulon për miliona

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore