Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e aktores së famshme (FOTO)

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Demi Moore u ka ofruar fansave të saj një pamje brenda shtëpisë së saj në Hailey, Idaho, që kur filloi pandemia koronavirus. Por të mërkurën, aktorja e famshme tregoi një pjesë nga një banje e shtëpisë dhe përdoruesit e rrjeteve sociale kanë mbetur të habitur nga një detaj.

57-vjeçarja postoi disa fotografi ku tregonte se po punonte për një projekt që do ta prezantojë të hënën. Ajo shfaqet e ulur në një divan duke përdorur kompjuterin e saj.

Por fansat e saj ishin të shpejtë për të kapur detajin që i la pa fjalë të gjithë. Aty ishte e vendosur një banje e madhe.  Aty ishte gjithashtu edhe një qilim i çuditshëm ngjyrë kafe dhe mobilie të tjera.

Madje fansat nuk u entuziazmuan shumë për faktin se Moore po vinte me një projekt të ri, por vëmendjen e kishin tek ambienti që e rrethonte aktoren.

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Me divan dhe dekor të çuditshëm, fansat u shokuan nga banja e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore