Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel, Zaimina Vasjari bën paralajmërimin... (FOTO)

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh.

Me një pozë mjaft provokuese, ku shfaqet e gjitha e veshur me të verdha e ulur në një karrige duke çmendur ndjekësit e saj, jep edhe lajmin e shumëpritur nga fansat.

“Sa më kishte munguar ?, pas 4 vitesh së shpejti me një këngë të re,”– shkroi ajo.

Zaimina mbante veshur një bluze me dekolte të hapur, që i ekspozonte gjoksin bombastik dhe një fund të çarë deri në bel.

Këngëtarja vuri në pah linjat e saj perfekte trupore dhe dukej mjaft seksi.

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

 Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore