Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me cilin grup është? Pasi foli me Luizin për nominimet, Armaldo bisedon me Oltën: Mos u vini në alarm kot...

Me cilin grup është? Pasi foli me Luizin për nominimet, Armaldo

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Armaldo diskutoi në lidhje me nominimet me Luizin dhe Kristin. Teksa llogaritën se kush mund të ikte gjatë javëve në vijim, ata biseduan edhe rreth finalistëve të mundshëm të “Big Brother VIP2”.

Por Maestro nuk e la me kaq, pasi natën vonë bisedoi edhe me Oltën për nominimet, të cilës i tha se nuk janë të rrezikur.

Aktorja e njohur shtoi se ajo, Luizi dhe Maestro nuk dalin në nominim, duke shtuar se ata nuk janë budallenj dhe dinë mirë t’i bëjnë llogaritë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Armaldo e pyeti Oltës se çfarë do të bëjë ajo, nëse i jepet mundësia të hapë “Kutinë e Pandorës”.

Olta tha se Vëllai i Madh nuk do e vë përpara kësaj situate, sepse sipas saj, nuk ka interes që shtëpinë ta lënë banorët e vjetër. Përpara se të flinte, Olta i tha Armaldos, se ai po përpiqet që ta aktivizojë Keisin në lojë. Ky i fundit u përgjigj me shenja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore