Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me bluzën transparente, modelja e njohur poston pozat seksi (FOTO)

Me bluzën transparente, modelja e njohur poston pozat seksi (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, vazhdon të jetë mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale. Ajo tashmë ka ndërtuar një jetë jashtë shtetit për shkak të punës dhe angazhimeve në profesion. 

Nga postimet në rrjetet sociale vihet re se ajo aktualisht ndodhet në Francë, ndërsa nuk mungon me imazhe e video seksi

Me bluzën transparente, modelja e njohur poston pozat seksi (FOTO)

Bukuroshja brune ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi, me të cilat menjëherë tërhoqën gjithë vëmendjen.

Në pozat në fjalë, ajo shfaqet e veshur tërësisht në të zeza, pantallona lëkurë dhe një bluzë transparente. Dukjen e kompletoi me një palë çizme të zeza po ashtu lëkure, kurse sa i përket flokëve i kishte lënë të lëshuara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Modelja seksi mori komplimente të shumta, meqë vetëm në këtë rrjet social numëron mbi 700 mijë ndjekës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore