Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston foton “hot” të Serenës: Do kapen të gjithë kriminelët (FOTO)

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, nuk e ka aspak problem që në profilin e tij në “Instagram” të postojë foto apo video shumë “hot” të të dashurës.

Ai herë pas here ndanë me ndjekësit edhe momente intime me modelen, Serena Sula, e cila tashmë njihet edhe për “terk”-un e saj të famshëm.

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston

Së fundmi, Luli ka postuar në “Instastory” një foto ku Serena shfaqet me bikini minimaliste teksa qëndron pranë një makine policie.

“Me hyrjen e Serenës në detyrë do të kapen të gjithë kriminelët dhe do gjobiten të gjithë pa përjashtim”, shkruan Arjoni në foton ku e dashura e tij nuk i ka lënë vend imagjinatës.  

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore