Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me bikini në prehrin e tij, Cristiano publikon foton intime me Georgina-n

Me bikini në prehrin e tij, Cristiano publikon foton intime me Georgina-n

Cristiano Ronaldo po e shijon në maksimumin kohën e pushimeve që pas eliminimit të Juventus nga Champions League. 

Ai është fotografuar vetëm në jahtin e tij në brigje të bukura sëbashku me familjen. 

Në një foto të fundit të publikuar në rrjetet sociale ylli portugez ka partneren e tij Georgina Rodriguez në prehër, dhe shfaqen të lumtur të përqafuar me njëri-tjetrin.

"I lumtur të kaloj ditë të bukura me ty," shkruan sulmuesi i Juventus. Me bikini në prehrin e tij, Cristiano publikon foton intime me Georgina-n

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore