Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen: Askush nuk e tha emrin tim me dëshirë

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen:

BB VIP – Banorëve mbrëmë iu bë një pyetje e drejtpërdrejtë, se me kë dëshironin që të ndanin finalen e madhe të “Big Brother VIP”. Pasi “Vëllai i Madh” u bëri të ditur se do jenë 4 finalistë, secili prej tyre tha emrin e banorit që do donin me vete deri në fund.

Pas përfundimit të spektaklit ky moment u komentua nga banorët, ku Donaldi u shpreh se “askush nuk e tha me dëshirë emrin tim”.

Biseda mes banorëve:

Egzona: Nuk ishte problemi pse janë të preferuar dhe u ngushtua rrethi e dola. Për atë as nuk po mërzitem

Beniada: Kjo ndoshta se po të kishte qenë i preferuar Iliri, do votonte Donaldin

Monika: Iliri po të ishte i preferuar do më votonte mua

Beniada: Po, por dy

Donaldi: Çfarë

Beniada: Tha Egzona edhe po mos të kishte pasur të preferuar, unë e Tani do dilnim në nominim. Ndërsa unë thashë se mos të kishin dalë të preferuar, ndoshta Iliri do kishte votuar një Donald dhe Egzonë. Ty nuk mund të nominonte dot dhe ka thënë Egzonë dhe Monikë

Egzona: Iliri as herën e kaluar nuk e ka nominuar Monikën, më ka nominuar mua

Beniada: Se nuk do t’i japë rëndësi një personi

Donaldi: Prandaj më nominon dhe mua, se s’do të më japë rëndësi. Mua më bëri përshtypje se askush nuk do të jetë në finale me mua me dëshirë

Beniada: Donald të lutem

Donaldi: Po, askush nuk donte të ishte në finale me mua me dëshirë

Beniada: Ti e Iliri keni qenë gjithmonë të preferuarit e publikut

Donaldi: Ishte me dëshirë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore