Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me Shote Galicën (FOTO)

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si policja më seksi e Kosovës. Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me disa fotografi të publikuara në profilin e saj në “Instagram”.

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Në foton e parë, Linda shfaqet me kurriz teksa gjuan me pistoletë dhe bashkëngjitur me të ajo shkruan: “Pasion dhe profesion”.

Ndërsa në një tjetër pozë ajo shfaqet me një armë më të madhe në duar, ku ndjekësit i shkruajnë “o Shote Galica”.

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore