Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mbrojtësi i Kombëtares i lidhur me presidenten e klubit kroat? Fotot që ngjallën dyshime

Mbrojtësi i Kombëtares i lidhur me presidenten e klubit kroat? Fotot

Mbrojtësi i Kombëtares, Ardian Ismajli, po shijon ditët e fundit të këtij muaji për tu qetësuar para “stuhisë”. Futbollisti po pushon para se t’i rikthehet një sezoni tjetër me Empolin.

Ardian Ismajli ka zgjedhur Greqinë për të pushuar dhe mesa duket nuk është vetëm. Raportohet se futbollisti është i shoqëruar nga e dashura e tij, Matea Beslic, e cila është presidentja e klubit të femrave në Kroaci, ZNK Hajduk Split.

Thuhet se dyshja janë njohur gjatë periudhës 4-vjeçare kur Ardiani ishte pjesë e ekipit të Hajdukut. Por, deri më tani nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga palët.

Mbrojtësi i Kombëtares i lidhur me presidenten e klubit kroat? Fotot

Mbrojtësi i Kombëtares i lidhur me presidenten e klubit kroat? Fotot

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore