Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mbi 10 miliardë/Kjo është kënga për fëmijë që theu çdo rekord klikimesh në Youtube

Mbi 10 miliardë/Kjo është kënga për fëmijë

Kënga ‘Baby Shark’ e një prej kompanive më gjigande të videove për fëmijë është më e klikuara në rrjetin Youtube.

Ajo sapo ka thyer çdo rekord shikueshmërie, duke u bërë videoja e parë që ka arritur mbi 10 miliardë klikime, duke lënë pas edhe këngën “Despacito” që numëron rreth 7 miliardë klikime.

Kënga dedikuar fëmijëve, e krijuar nga kompania arsimore koreano-jugore ‘Pinkfong’ dhe e realizuar nga këngëtarja koreano-amerikane Hope Segoine, debutoi në vitin 2016 dhe shumë shpejt u shndërrua një hit në Azi, por që në Amerikë mbërriti 3 vitë më vonë, për t’u shpërndarë pastaj në të gjithë botën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore