Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mbase më pëlqen, por nuk është vendi”/ Për kë po flet Einxhel?

“Mbase më pëlqen, por nuk është vendi”/ Për

BB VIP - Pas spektaklit të së martës mbrëma, Beniada dhe Einxhel kanë gjetur pak kohë të diskutojnë me njëra-tjetrën.

Beniada e ka këshilluar Einxhel që të afrohet më tepër me Arbërin dhe mos t’i refuzojë momentet kur ai kërkon shoqërinë e saj.

"Mos e refuzo kur ai kërkon të afrohet, kushtoi pak më shumë vëmendje",- tha ajo.

Pas kësaj këshillë ishte Einxhel ajo e cila deklaroi se pëlqimi nda Arbërit është egzistent por mbase uk është as koha dhe vendi për të krijuar diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

"Mbase më pëlqen vërtetë por nuk është as koha as momenti", tha moderatorja e njohur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore