Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mbani frymën deri nesër, Vëllai i Madh fut në shtëpi tre banorë të rinj

Mbani frymën deri nesër, Vëllai i Madh fut në shtëpi

Vëllai i Madh është gjithë surpriza dhe këtë do ta tregojë të martën.

Teksa banorët e kanë kërkuar me ngulm, bëhet me dije se të martën do të futen tre banorë të rinj në shtëpi.

Ende nuk janë konfirmuar emrat, megjithatë pritet që hyrjet e reja të trazojnë ujërat.

Ndërkohë bëjmë me dije se  këtë javë në nominim janë e gjithë shtëpia, përveç Kristit dhe kjo ka ardhur si pasojë e hapjes së Kutisë së Pandorës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore