Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat s*ksi të familjes Kardashian-Jenner “pushtojnë” rrugët e Italisë (FOTO)

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker ditën e djeshme janë nisur për në Itali për të festuar ‘martesën e tyre të tretë’ – pasi morën me qira një kështjellë në Portofino, Itali. TMZ shkruan se ata do të bëjnë dasmën e shumëpritur para familjes dhe një grupi të zgjedhur miqsh.

Përpos fëmijëve të çiftit të pranishëm do të jenë edhe motrat e yllit 43-vjeçar, si dhe mamaja Kris Jenner dhe i dashuri i saj, Corey Gamble. Yjet e familjes së madhe janë fotografuar njëri pas tjetrit me mbërritjen e tyre ne festën para dasmës.

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Modelja e njohur Kendall Jenner dhe i dashuri i saj Devin Booker ishin të parët që mbërritën nga familja.

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Pas çiftit mbërrin Kim Kardashian në Portofino. Ajo dukej seksi në një palë streçe gri dhe një krop të së njëjtë ngjyrë. Flokët ylli i “The Kardashian” kishte zgjedhur t’i mbante bionde lëshuar pas shpine.

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Kourtney, nga ana e saj, dukej bukur me një fustan të kuq të errët.

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Khloé mbërriti pas Kim me një fustan elegant me printe leopardi, sandale me rripa të hollë, teksa mbante dhe syze të zeza vënë.

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Themeluesja e Kylie Cosmetics si gjithmonë magjepsi me pamjen e saj. Kylie mbante veshur një fustan të zi të thjeshtë ku diferencën e bënin aksesorët.

Martesa e “tretë” për çiftin e famshëm! Vajzat

Kris Jenner nuk dukej më pak se të bijat. Ajo dukej perfekte në një fustan të zi të gjatë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore