Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Marjana Kondi mjel lopët, Anxhela Peristeri vjel rrush/ Yjet siç nuk i keni parë kurrë (Video)

Marjana Kondi mjel lopët, Anxhela Peristeri vjel rrush/ Yjet siç nuk

Në rolin e një kryefermeri, Ervin Kurti ka në shqyrtim tre punëtorë të pazakontë, aktoren Marjana konti, këngëtarin Redon Makashi dhe këngëtaren Anxhela Peristeri në rubrikën më të re në ‘E Diell’, të titulluar ‘N’fshat’.

Të mjelin lopët, të vjelin rrushin, të punojnë tokën, një sfidë sprovuese kjo për këto personazhe të njohur të cilët nuk janë mësuar me punët e vështira të fshatit. Anxhela kishte jo pak vështirësi për të vjelur rrushin dhe pyetjet ‘thumbuese’ të Ervinit e bënin akoma dhe më sfiduese  këtë proces.

Marjana me lopët, u angazhua për t’u kujdesur për to. Ndërsa Redoni, mbi një zator, e kishte më të lehtë se sa personazhet e tjerë jetesën në fshat.

Marjana Kondi mjel lopët, Anxhela Peristeri vjel rrush/ Yjet siç nuk

Marjana Kondi mjel lopët, Anxhela Peristeri vjel rrush/ Yjet siç nuk

Marjana Kondi mjel lopët, Anxhela Peristeri vjel rrush/ Yjet siç nuk

Marjana Kondi mjel lopët, Anxhela Peristeri vjel rrush/ Yjet siç nuk

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore