Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë, moderatorja sjell në jetë një vajzë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë

TIRANË- Moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, këngëtari i njohur, Getoar Selimi, janë bërë prindër për herë të parë.

Mësohet se çfti ka mirëpritur në jetën e tyre një vajzë.

Lajmi është bërë i ditur nga motra e Marinës, Luana teksa ka publikuar një status në Instastory, ku shkruante “Ndjesia më e bukur në botë” dhe në sfond kishte zgjedhur ngjyrën rozë, duke nënkuptuar kështu edhe gjininë e bebes.

Kujtojmë se Marina zbuloi se është në pritje të ëmbël në fund të muajit gusht, pas katër vitesh martesë me këngëtarin.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka!”, shkroi në atë kohë Marina krahas fotove./Gazeta Shqip

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore