Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mamaja e Oriola Marashit tregon eksperiencën e punës në burg: Për një muaj rresht...

Mamaja e Oriola Marashit tregon eksperiencën e punës në burg:

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua rreth trendit të ri të “përqafimit” të atleteve nga personazhe të njohur të ekranit dhe politikës.

Jo më larg se pak ditë më parë, zv/presidentja e zgjedhur e SHBA-së, Kamala Harris u shfaq në kopertinën e “Vogue” e veshur me atlete.

Xhoi Jakaj, pjesë e diskutimit bashkë me Jerina Lalaj dhe Deborah Keçi, tha se përmes kësaj zgjedhje është dashur të tregohet që e ardhmja është grua. Madje sipas saj, Kamala Harris mund të jetë presidente e SHBA-së pas 4 viteve.

Nëna e modeles së njohur Oriola Marashi, u shpreh e lumtur që gjithnjë e më shumë gratë po i kushtojnë rëndësi prakticitetit.
Thënë këtë, ajo kujtoi periudhën kur ishte në krye të detyrës si drejtoreshë e burgjeve.

“Muajin e parë kam veshur vetëm atlete”, tregoi ndër të tjera Jakaj, ndërsa pohoi se në zyrë apo studio televizive preferon takat.

Mamaja e Oriola Marashit tregon eksperiencën e punës në burg:Mamaja e Oriola Marashit tregon eksperiencën e punës në burg:Mamaja e Oriola Marashit tregon eksperiencën e punës në burg:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore