Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mahnitëse dhe e vështirë”- Rita Ora tregon takimin e çuditshëm me Madonnën: Më tha të ulem në gjunjë dhe...

“Mahnitëse dhe e vështirë”- Rita Ora tregon takimin e

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka folur për një moment shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

Këngëtarja 30-vjeçare zbuloi momentin “mahnitës, por dhe shumë të vështirë”, kur u takua me idhullin e saj, Madonna më herët në karrierën e saj. Rita tregoi se si ikona e muzikës, 62-vjeç, i kishte kërkuar asaj të ulej në gjunjë, për të gjetur dritën e saj.

“Ajo vërtetë më bëri të gjej dritën time dhe për ta bërë atë, ma u desh të gjunjëzoheshim në dysheme. Unë e doja shumë atë dhe isha aq nervoze sa nuk po mbushesha dot me frymë. Në një moment ajo më tha: ‘kjo nuk është drita ime, le të zbresim poshtë’. U habita, por gjithsesi bëra me përpikëri atë që më tha ajo”, tha Rita Ora.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore