Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

”Ma këput shpirtin”/ Iliri takon mes lotësh vëllanë e tij

”Ma këput shpirtin”/ Iliri takon mes lotësh

‘’Kutia e Pandorës’’ është hapur nga Einxhel duke i mundësuar Ilirit të takojë vëllanë e tij. Olti kishte udhëtuar nga Italia për të surprizuar vëllain e tij.

Mes lotësh dhe emocionesh Iliri u çmall me njeriun më të dashur të tij.

‘’Ka sakrifikuar shumë, sa herë e shikon më këput shpirtin. Është vëllai që kam kërkuar gjithmonë’’,- tha Iliri mes lotësh.

Nga ana tjetër vëllai u përpoq ta motivonte dhe t’i jepte mbështetjen për të vijuar lojën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore