Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ma ke ngul thikën, tani po e rrotullon”/ Olta merr GODITJEN e rëndë nga Luizi, këngëtari: Dy bashkëpunëtorë kam, njëri është i fshehtë…

“Ma ke ngul thikën, tani po e rrotullon”/ Olta merr GODITJEN e

Situata brenda shtëpisë së Big Brother VIP është aq e tensionuar saqë banorët nuk kanë më besim tek asnjë prej tyre.

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit Luizi, i pyetur nga Olta ka treguar dy bashkëpunëtorët e tij gjatë lojës që ka bërë në shtëpi dhe kjo ka ardhur si thikë pas shpine për Oltën.

Ai ka treguar se bashkëpunëtori i parë është Maestro, kurse i dyti është Kristi.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Vetëm me dy persona kam bashkëpunuar në këtë shtëpi

Olta: Hhh një jam unë?

Luizi: Më lerë ta them unë. Bashkëpunëtori im që prej ditës së parë ka qenë El Maestro.

I dyti ka qenë gjithmonë i fshehte ai  është Kristi.

Olta: Perfekt. Nuk është se vetëm ma ke ngul thikën, tani po e rrotullon. Bravo, bravo

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore