Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Lutemi për Turqinë”! Dua Lipa nga Shqipëria: Planeti jonë i varfër po qan (Foto)

“Lutemi për Turqinë”! Dua Lipa nga Shqipëria: Planeti

Dua Lipa është solidarizuar me Turqinë në këto ditë të vështira për vendin e Anadollit mes zjarreve shkatërrimtare e vdekjeprurëse.


Lipa e cila po pushon në jug të Shqipërisë thotë se planeti jonë i varfër po qan dhe ‘nëna’ duhet mbrojtur.

Ajo thotë se duhet kuptuar tashmë që ndryshimet klimatike janë të vërteta prandaj duhet një përballje me faktet.


Postimi i Dua Lipës:

Planeti jonë i varfër po qan. Kur do të kuptojmë që ndryshimet klimatike janë të vërtetë. Duhet të përballemi me faktet. Mbroni nënën tonë. Turqi jam me ty.

“Lutemi për Turqinë”! Dua Lipa nga Shqipëria: Planeti

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore