Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me djalin misterioz (Dalin pamjet)

Luks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, vazhdon të mbetet një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Ajo prej disa ditësh po qëndron në Dubai siç kemi parë në rrjetet sociale, aty ku ka bërë disa postime, por s’ka treguar se kush e shoqëron.

Megjithatë, Prive ka zbuluar disa fotografi ku shihet ish-protagonistja e Përputhen, me një djalë të panjohur për publikun, i cili mund të jetë i dashuri i saj.

E themi këtë pasi Shqipja ka deklaruar vetë se është në një lidhje dashurie, duke bërë fansat kureshtare se kush është ai që i ka vjedhur zemrën.

Me siguri Shqipja do reagojë dhe e vërteta do merret vesh shumë shpejt.

Luks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore