Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luizi: Nëse s'do të luash atëherë dalim nga shtëpia, unë kam fituar Kiarën/ Moderatorja: Mund edhe të më humbësh shumë kollaj

Luizi: Nëse s'do të luash atëherë dalim nga

Kiara dhe Luiz sërish kanë pasur debate në lidhje me zgjedhjen e tij për të kryer nevojat personale, tek loja e rezistencës. Luizi I tregoi Kiarës se nuk e ka bërë si veprim, por moderatorja shprehet se akoma dyshon dhe nuk është e bindur.

Luizi: Ose hajde më thuj, lejmë lojën edhe hajde dalim.

Efi: Unë iu kuptoj të dyve, thjesht duhet gjetur një mënyrë që mos me varë turinjtë.

Luizi: Unë e kam fitu Kiarën, për mu është më e rëndësishme se 30 Big Brother bashkë.

Kiara: Por edhe mund ta humbasësh shumë shpejt Luiz.

Luizi: Për sa kohë më thua vazhdo luaj.

Kiara: PËr sa kohë ti nuk më kupton se si ndihem, dhe ça po shpreh…

Luizi: Po unë s’mumndem me nejt në shpi si Amosi.

Efi: Nga një anë Kiara, ti s’mund t’I thuash së çfarë të bëjë dhe çfarë nuk mund të bëjë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore