Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luizi mendon se largohet Tea, ish-konkurentja e Për'Puthen: Të ka mërzitur fytyra ime? (VIDEO)

Luizi mendon se largohet Tea, ish-konkurentja e Për'Puthen: Të ka

Tea, Dea dhe Olta janë në televotim këtë javë dhe njëra prej tyre do të lërë shtëpinë të shtunën.

Vajzat i dërgoi në nominim Kiara, të cilës iu dha mundësia që të hapte “Kutinë e Pandorës”, ku njëri zarf kërkonte që ajo të nxirrte në televotim tre banorë.

Ajo zgjodhi Tean, Oltën dhe Dean. Këtë të fundit, ndoshta për të marrë “hakun” e Efit e cila u eliminua javën e kaluar.

I pyetur nga Olta se cila prej tyre lë shtëpinë të shtunën, Luizi u shpreh se Tea. Kjo e fundit e pyeti Luizin nëse është mërzitur me fytyrën e saj.

Luizi u përgjigj se atij nuk i mërzitet asnjë fytyrë në shtëpi, por sipas tij, publikut i është mërzitur Tea.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore