Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luizi: Janë ca banorë që zënë raftet kot/ Kristi-Armaldos: Mua më duhen të dy, Otla dhe Luizi (VIDEO)

Luizi: Janë ca banorë që zënë raftet kot/

Luizi shkon shumë mirë me Oltën, tha Armaldo dhe Kristi gjatë një bisede që po bënin në dhomën e ndenjes me Luizin.

Sipas tyre, edhe pse Luizi dhe Olta debatojnë shpesh herë me njëri-tjetrit, ata gjithësesi shkojnë mirë.

Armaldo: Kur vjen puna për tulla, ky e ngren, Olta i fut shkelmin.

Tre banorët disktuan edhe për Ronaldon, i cili doli nga shtëpia spektaklin e kaluar. Luizi tha se e ‘ngriti’ ai Ronaldon, duke i thënë ‘Butterfly’, ku ky i fundit nisi të qante prej kësaj situate, dhe shkoi për ngushëllim tek Olta.

Ishte Olta ajo, që sipas Luizit, e përcolli Ronaldon nga shtëpia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore