Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luizi ia thotë troç Armaldos për nominimet: Ta futen pas shpine

Luizi ia thotë troç Armaldos për nominimet: Ta futen pas shpine

Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri kanë hapur sot sërish temën e eliminimeve.

Këngëtari i tha tenorit se banorët ‘ia futën’ atij pas shpine, kjo për faktin se kur erdhi puna për të votuar liderin, të gjithë zgjodhën atë, ndërsa në dhomën e rrëfimit pjesa më e madhe votuan ta nxjerrin në televotim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sipas Luizit, banorët nuk kanë asgjë personale me të, por ata thjesht duan të nxjerrin nga shtëpia konkurrentët që nuk i mbajnë dot në kontroll dhe ata të cilët janë pjesë e ‘grupit’ të tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore