Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luizi i habit të gjithë me look-un e tij, ja si do shfaqet në spektaklin e sotëm LIVE (FOTOT)

Luizi i habit të gjithë me look-un e tij, ja si do shfaqet në

Luizin do ta shohim në prime-in e sotëm të Big Brother VIP Albania me një look të ri. 1 javë pasi hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, këngëtari i shtyrë edhe nga Kiara, vendosi t'i lyente flokët të verdha.

Por sot ai ka ndërruar ngjyrë dhe i ka lyer jeshile. Presim se çfarë do të thotë në spektaklin LIVE të ditës së sotme mbi arsyet e këtij veprimi.

Luizi i ka shpëtuar nominimit këtë javë, ndërsa pritet të lërë shtëpinë 1 nga 4 të nominuarit mes: Bjordit, Armaldos, Efit dhe Teas.

Luizi i habit të gjithë me look-un e tij, ja si do shfaqet në

Luizi i habit të gjithë me look-un e tij, ja si do shfaqet në

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore