Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luftë në rrjetet sociale mes vëllait dhe bashkëshortes së futbollistit Dani Alves, i cili ndodhet në burg!

Luftë në rrjetet sociale mes vëllait dhe bashkëshortes

Vëllai i Dani Alves, Ney Alves ka postuar në story-et e tij në Instagram disa fjalë të Rony Kbuloso që disa i kanë interpretuar si një sulm ndaj Joana Sanz. "Unë do t'ju jap disa këshilla," filluan citimet. "Është mirë edhe për mua. Asnjëherë mos prisni konsideratë, njohje apo besnikëri nga askush. Duhet të jemi vigjilentë, sepse i njëjti që ju bën një të mirë të madhe është i njëjti që nesër do t'ju hedhë në tokë dhe do t'ju shtypë pa mëshirë."

Ky mesazh vjen disa orë pasi modelja dhe biznesmenja njoftoi, edhe përmes rrjeteve sociale, se po fillon një fazë të re pa Dani Alves.

"Ai ishte gjithmonë aty kur kisha më shumë nevojë për të. Ai gjithmonë më mbështeti në çdo gjë, më shtynte të rritesha, gjithmonë i dashur, i vëmendshëm... Është shumë e vështirë për mua të pranoj që ky person mund të më copëtojë në një mijë pjesë”, ka shkruar tashmë ish-partnerja e futbollistit.

Nuk është hera e parë që vëllai i Dani Alves publikon mesazhe kundër Joana Sanz. Ney shkroi disa rreshta të ngarkuar me sarkazëm në të cilat ai kritikoi atë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore