Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

Festat e britanikëve janë gjithmonë të “çmendura” dhe ku nuk mungon shou. Ata njihen për jetën e shthurur, ku si gjithmonë nuk mungon alkool.

Të tilla janë edhe shout në garat me kuaj, ku gratë e teprojnë me pijen dhe në fund gjithçka përfundon në një shfaqe të vërtetë.

Në fotot e mëposhtme janë disa nga skenat më të çuditshme të kapura ndonjëherë nga kamerat.

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

“Luftë” mes grave, oficerët shijojnë shfaqjen (FOTO)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore