Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luana zbulon si e nis ditën dhe ndan me fansat “sekretin” për një trup perfekt (FOTO)

Luana zbulon si e nis ditën dhe ndan me fansat “sekretin”

Tashmë të gjithë e dinë se Luana Vjollca është një vajzë shumë e dhënë pas punës. Shumica e postimeve që ajo bën në rrjetet sociale, e tregojnë teksa ndodhet në punë.

Por sot, moderatorja e dashur për publikun ka zbuluar se gjen pak kohë për veten që të bëjë aktivitete sportive.

Luana zbulon si e nis ditën dhe ndan me fansat “sekretin”

Ajo ndau në “Instastory” një foto ku zbulon se si e nis ditën. Me këtë Luana tregon gjithashtu se si mban trupin në formë dhe duket gjithmonë kaq seksi.

Moderatorja bukuroshe ka treguar se e nis ditën duke bërë ushtrime, e prandaj ka një trup kaq perfekt, për të cilin fansat e komplimentojnë shumë.

Luana zbulon si e nis ditën dhe ndan me fansat “sekretin”

Luana zbulon si e nis ditën dhe ndan me fansat “sekretin”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore