Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luana Vjollca poston fotot kur ishte 16 vjeçe, si dukej moderatorja bukuroshe disa vite më parë

Luana Vjollca poston fotot kur ishte 16 vjeçe, si dukej moderatorja

Pasi bëri disa ditë pushime jashtë Shqipërisë, duket se Luana Vjollca është rikthyer fuqishëm dhe është gati që të sjellë një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka zbuluar përmes një postimi në “Instastory”, ku zbulon se pas pushimeve ka shkuar në Prishtinë. Por jo vetëm kaq! Duket se Luana është bërë paksa nostalgjike pasi ka postuar në “Instagram” disa poza të 13-viteve më parë.

Luana Vjollca poston fotot kur ishte 16 vjeçe, si dukej moderatorja

Fotot janë realizuar për revistën “Jeta” të asaj kohe dhe Luana shfaqet shumë më e dobët dhe brune. Në atë kohë, moderatorja e dashur për publikun ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Gjithashtu Luana ka ndarë me ndjekësit edhe disa foto të tjera, por kësaj radhe të shkrepura kur ajo ishte 29 vjeçe.

Luana Vjollca poston fotot kur ishte 16 vjeçe, si dukej moderatorja

“Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat tuaja, ndonjëherë do ju duket sikur nuk po ja dilni, ndonjëherë edhe do dështoni. Ngrihuni dhe ecni drejt asaj që është rruga juaj, jeta juaj, ëndrra juaj! Mos hiqni dorë pavarësisht gjithçkaje e pavarësisht gjithkujt! Do ja dalësh!”, shkruan Luana krahas pozave që janë pëlqyer shumë.

Luana Vjollca poston fotot kur ishte 16 vjeçe, si dukej moderatorja

Luana Vjollca poston fotot kur ishte 16 vjeçe, si dukej moderatorja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore