Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Linda Rei shtatzënë? Zbuloni se çfarë fshihet pas veshjes së saj (FOTO)

Linda Rei shtatzënë? Zbuloni se çfarë fshihet pas veshjes

Në puntatën e djeshme të emisionit “Ftesë në 5 “ ishte e ftuar Linda Rei, e cila foli për herë të parë në lidhje me lajmet e shtatzënisë së saj, që bënë xhiron në rrjet menjëherë.

Ajo vendosi që të hynte në studio duke vijuar lojën se ishte në pritje të ëmbël, si dhe u ktheu përgjigje të gjitha pyetjeve ngacmuese të Bietës.

Linda Rei shtatzënë? Zbuloni se çfarë fshihet pas veshjes

Gjatë bisedës, Linda rrëfeu se kjo shtatzëni i ka kushtuar 200 mijë euro. Ajo tha gjithashtu se babanë e “fëmijës” preferon që të mos e tregojë.

Por në fakt një gjë e tillë nuk ekzistonte, pasi Linda më pas tregoi barkn live. E pas veshjes së saj qëndronte një jastëk.

Linda Rei shtatzënë? Zbuloni se çfarë fshihet pas veshjes

“Shqiptarët nuk kuptojnë një shaka, sigurisht që nuk jam shtatzënë”, u shpreh Linda Rei, e cila shtoi se për momentin nuk ndihet gati për të patur një fëmijë.

Linda Rei shtatzënë? Zbuloni se çfarë fshihet pas veshjes

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore