Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lidhja me Beatrix shkaktoi "furtunë" në rrjet, zbulohet qendrimi i nënës së Donaldit: Vepro sikur...(FOTO)

Lidhja me Beatrix shkaktoi "furtunë" në rrjet, zbulohet

BB VIP - Big Brother VIP është kthyer padyshim në emisionin më të ndjekur të momentit në Shqipëri. Dhe kryefjalë këto ditë duket se ka qenë lidhja e Donaldit me Beatrix, pasi afrimiteti mes tyre ka shkaktuar “furtunë” në rrjetet sociale dhe mediat online.

Kjo edhe për shkak të lidhjes së tij të mëparshme me moderatoren e njohur, Bora Zemani.

Për kë mbështetet nëna e Donaldit?

Pak ditë më parë, familja I bëri një surprizë brenda në Big Brother Donaldit. Nëna i kërkoi atij të veprojë me zemër, ashtu si ai vepron jashtë.

“Dëgjo zemrën tënde dhe vepro si jashtë sikur vetvetja jote”, i tha ajo. Dhe gjithçka u kuptua qartë. Donaldi u përlot shumë, pasi ishte nata e tij me surprizat e njëpasnjëshme që i bënë.

Dje edhe Romeo Veshaj ka reaguar për situatën e krijuar, duke postuar një video në Instagram me shkrimin: Mos ki frikë të thuash të dua”

Lidhja me Beatrix shkaktoi "furtunë" në rrjet, zbulohetLidhja me Beatrix shkaktoi "furtunë" në rrjet, zbulohetLidhja me Beatrix shkaktoi "furtunë" në rrjet, zbulohet

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore