Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lidhja dhe ndarja me Rovena Dilon, Tokja i “BBVip” flet për herë të parë

Lidhja dhe ndarja me Rovena Dilon, Tokja i “BBVip” flet për

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Eltion Merja, balerini i njohur që përfundoi eksperiencën në “Big Brother Vip” spektaklin e kaluar.

I njohur përgjithësisht si Tokja, ai rikomentoi debatin e bujshëm të 11 viteve më parë me Ilirin, ndërsa zbuloi edhe detaje që nuk mundi t’i tregonte gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

I pyetur nga Bieta për jetën personale, veçanërisht për historinë e dashurisë me Rovena Dilon për të cilën u shkruajt nëpër portale, Tokja refuzoi të fliste.

“Është diçka që i përket të shkuarës dhe nuk kam dëshirë ta komentoj”, u shpreh ai.

Bieta: Kujtim i bukur?

Eltioni: Unë gjithnjë kam kujtime të bukura, nuk kam kujtime të shëmtuara në jetë…

Bieta: Aktualisht je i lidhur?

Eltioni: Po!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore