Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lidhet live me “Wake Up” për të surprizuar Dj Dagz, Einxhel shfaqet me peshqir në kokë (FOTO)

Lidhet live me “Wake Up” për të surprizuar Dj Dagz,

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira, ishte sot në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Wake Up” në Top Channel, për të surprizuar Dj Dagz, i cili ndodhej në studio.

Duket se Shkira sapo kishte bërë dush pasi u shfaq me peshqir në kokë. Por edhe pse doli me flokët të lagura, ish-banorja e “Big Brother VIP” kishte bërë make-up.

Lidhet live me “Wake Up” për të surprizuar Dj Dagz,

Ndërkohë gjatë kësaj interviste, Einxhel u shpreh se Dagz i bën të gjitha punët e shtëpisë dhe nuk është i bezdisshëm.

Ndërsa teksa Ori Nebijaj i ngacmoi pak nëse kishin në mend të bënin një beb, Dj Dagz tha se e kishte ndarë mendjen prej kohësh.

Lidhet live me “Wake Up” për të surprizuar Dj Dagz,

Lidhet live me “Wake Up” për të surprizuar Dj Dagz,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore