Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre “temperaturat” (VIDEO)  

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej disa kohësh është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ajo herë pas here merr vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit një video nga pishina.

Në “Instagram”-in e saj, Klaudia postoi një video ku shfaqej teksa performonte brenda në ujë dhe shihet e gjitha e lagur. Lagia e rrobave i nxori në pah format perfekte trupore dhe i ekspozoi hiret e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SUMMER VIBES with #missumorethanuknow #MUMTUKchallenge #ad @sofiacarson @r3hab ????

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Balerina e cila tashmë ka vijuar karrierën e saj në Itali, dukej mjaft joshëse teksa kërcente nën ujë dhe ngriti temperaturat në rrjetet sociale.

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre

Lëvizje provokuese brenda në pishinë, balerina shqiptare ngre

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore