Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot?

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot?

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, feston ditën e sotme ditëlindjen. E konsideruar si një ndër ikonat e bukurisë, ajo mbush 42 vjeçe sot.

E duket se për të mosha është vetëm një numër, pasi gjithmonë është në super formë dhe shumë elegante.

Jakupi ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë. Gjithashtu këngëtarja ka marrë edhe një buqetë me lule në këtë ditë të veçantë.

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot?

Ndërkohë kujtojmë se Leonora foli për herë të parë edhe për personin që i ka vjedhur zemrën, bashkëshortin e saj, me të cilin ka nëntë vite e martuar.

Jakupi tha se përveç saj, edhe partneri dëshiron të qëndrojnë larg syrit të medias, prandaj në rrjetet e saj sociale, nuk ka asnjë foto apo video me të.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore