Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Leonardo DiCaprio nuk heq dot dorë nga vesi i tij, e dashura e re është vetëm 19 vjeç?!

Leonardo DiCaprio nuk heq dot dorë nga vesi i tij, e dashura e re

Aktori i njohur Leonardo DiCaprio është vendosur sërish në qendër të vëmendjes sa i përket lajmeve për romancat e tij. Ylli i Hollywood-it ka ndezur thashethemet për një romancë të re me një 19-vjeçare. 48-vjeçari, është fotografuar së fundmi me modelen Eden Polani në një event muzikor dhe menjëherë kanë nisur aludimet se ai mund të jetë në një lidhje me bukuroshen. Por një burim i afërt i tyre tha se:

Nuk ka asgjë të vërtetë në këtë. Ai ishte i ulur pranë Polanit në një festë muzikore së bashku me njerëz të tjerë.

Burimi shtoi se një fotografi e bënte të dukej sikur ishin bashkë, por është e qartë që Leo nuk mund të takohet me çdo person me të cilin ai është në një festë. Dyshja morën pjesë në eventin e Ebony Riley, ku të ftuar ishin edhe shumë yje të tjerë.

Rikujtojmë se aktori njihet për lidhjet e tij romantike me modelet shumë më të reja në moshë. DiCaprio gjithashtu u përfol kohët e fundit se ishte i lidhur me 23-vjeçaren, Victoria Lamas, vajzën e aktorit të “Falcon Crest”, Lorenzo Lamas. Disa kohë më parë ai u përfol edhe për romancën e tij me supermodelen Gigi Hadid.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore