Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ledjana mbytet në lot me ngashërim, Mevlani: Të dua moj të morsha të ligat

Ledjana mbytet në lot me ngashërim, Mevlani: Të dua moj të

Ledjana nuk është përmbajtur në takimin me Mevlanin dhe ka shpërthyer në lot.

Për këtë është justifikuar duke thënë se ndjente se Mevlani tallej ndërsa ai kërkoi që të fiken kamerat.

Mevlani: Të kam xhan moj të hëngsha zemrën.

Ledjana nis të qajë…

Ledjana: Ik, ik…. Mjaft, mos u tall.

Mevlani: Pse qan? Pse bëhesh me nerva pa lidhje kot?

Ledjana: Sa herë do dalësh me mua do nxjerrësh një gjë kot. Arritëm shpirt, tek vendi i ngjarjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal takim mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore