Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lediana rikthehet në studio: Prekem shumë, nuk e përballoj dot...

Lediana rikthehet në studio: Prekem shumë, nuk e përballoj dot...

Mevlani dhe Lediana janë rikthyer në studio, ndërsa kjo e fundit kërkoi ndjesë për largimin e saj, por tha se e kishte të pamundur ta ndiqte takimin.

Ajo tha se për Mevlanin ka një pëlqim shumë të fortë dhe se ishte prekur shumë nga fjalët që Mevlani  kishte shkruar për Antonelës.

“U preka nga fjalët që ai i kishte shkruar Antonelës. ‘Nëse ne do përputhemi bashkë...’, do të thotë që ai bën një diferencim dhe këtë jam kam kërkuar prej kohësh, që ta bëjë një diferencim sepse unë prekem shumë, nuk e përballoj dot. Kam një pëlqim të fortë për Mevlanin dhe e kam pranuar dhe më bën të zhgënjehem nga gjërat që ai bën. E ndjeja veten të paaftë për ta parë takimin që kur erdha në studio”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore