Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lediana largohet nga studio, Mevlani i shkon nga pas, Antonela: Do shkoj ta marr, të vijë këtu

Lediana largohet nga studio, Mevlani i shkon nga pas, Antonela: Do shkoj ta

Një situatat e pazakontë është krijuar në “PërPuthen” puntatën e sotme. Lediana u prek shumë pasi Mevlani i dhuroi Antonelës një buqetë me lule, ku ishte edhe një pusullë me një mesazh shumë të bukur.

“Antonela më fal për çdo herë kur të kam mërzit, ama nëse përfundimi do të jetë bashkë, do ta mbush çdo ditë me lule”, shkruhej në pusullë.

Por kjo bëri që Lediana të largohej nga studio dhe Mevlani i vajti nga pas, duke mos qëndruar për të komentuar takimin e tij me Antonelën.

Pikërisht, për këtë Antonela kërkoi që të shkonte ta merrte, duke thënë se takimi nuk mund të jepej pa prezencën e tij.

“Nuk dua ta komentoj takimin pa Mevlanin, nëse më lejon dua të shkoj ta marr, të vijë këtu”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore