Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lediana e fton në takim, Atdheu e refuzon: Nuk e ndjej, s'mund të më detyroni

Lediana e fton në takim, Atdheu e refuzon: Nuk e ndjej, s'mund të

Lediana ftoi në takim në puntatën e sotme në “PërPuthen” Atdheun, por ky i fundit refuzoi.

Ai tha se momentalisht nuk e ndjenë të dal me Ledianën, duke e vlerësuar atë si një vajzë të bukur dhe të mirë.

“Nuk e pranoj, jo që kam diçka personale me të, është vajzë e bukur, ka ardhur me qëllime të qarta. Dua të dalësh prap me Mevlanin e të tregosh vendosmërinë. Nuk e ndjej të dal në këto momente, mbase në një moment tjerë, pro jo tani, tha ai.

Lediana e pranoi vendimin e tij, duke i thënë “nuk po vdes për ty”, ndërsa zgjodhi Arbrin për takimin e radhës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore