Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Le të fitojë më i miri”/ Atdheu i shpall “luftë” Donaldit, shpreh pëlqimin për Beatrix

“Le të fitojë më i miri”/ Atdheu i shpall

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, vijon që të jetë në qendër të vëmendjes së publikut. Mjafton një postim në rrjetet sociale apo një deklaratë në intervista të ndryshme dhe e gjithë vëmendja kalon tek ai.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku Atdheu ka bërë një deklaratë që askush nuk e priste. Në promon e një emisioni ku ai është i ftuar, moderatorja e ngacmon atë se me cilën vajzë të njohur do të flirtonte.

Atdheu ka përmendur emrin e këngëtares Beatrix Ramosaj, e cila është e lidhur me Donald Veshajn.

“Po a nuk do e kishe problem konkurrencën?”, e ka pyetur moderatorja e njohur, referuar aktorit të humorit. “Le të fitojë më i miri”, është përgjigjur Atdheu për “Glamour Zone”, duke i shpallur kështu “luftë” Donaldit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore