Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Largimi i Amos, Olta-Luizit: Loja ka zgjuar bishën brenda meje, por... (VIDEO)

Largimi i Amos, Olta-Luizit: Loja ka zgjuar bishën brenda meje, por...

Olta tha se loja në këtë pikë, ka zgjuar “bishën” brenda saj. Ajo u shpreh se ndihet mirë që ngjarjet rodhën kështu, pasi i bënë më mirë lojës së saj.

Këtë bisedë ajo e bëri me Kristin dhe Luizin. Ky i fundit komentoi edhe një herë hyrjen e Bledit në shtëpi, duke shprehur sërish bindjen që arsyeja pse ai ka hyrë në shtëpinë e Big Brother është ai.

Luizi mendon se Bledi ka hyrë me synim të qartë, për të qenë konkurent përballë tij. Kristi i tha Luizit të distancohet pak nga Kiara, por Luizi u shpreh se nuk ka për t’ja dhënë atë kënaqësi atij.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore