Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e shtrenjtë: Ma thave shpirtin (FOTO)

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e

Babai i moderatores dhe aktores së njohur, Rudina Dembacaj, ka ndërruar jetë ditën e sotme. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Rudina përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

“I shtrenjti im, me thave shpirtin ! Lamtumire diell zemre! Shko prane Zotit , Rexhep Dembacaj”, shkruan ajo krahas fotos të të atit.

Moderatorja ka disa kohë që ka zbuluar se babai i saj ishte i shtruar në spital, pasi kishte probleme shëndetësore. Madje në ditën e saj të lindjes, Rudina tregonte se do ta festonte te dera e spitalit, aty ku ndodhej babai i saj.

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e

“Lamtumirë diell zemre”, Rudina Dembacaj humb njeriun e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore