Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kylie Jenner shfaqet sensuale me bikini në mes të shkëmbinjve (FOTO)

Kylie Jenner shfaqet sensuale me bikini në mes të shkëmbinjve

Kylie Jenner nuk resht së impresionuari fansat e saj në Instagram me fotot provokuese.

22-vjeçarja numëron mbi 180 milionë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", me të cilët ndan imazhe të ndryshme.

Kylie në disa foto të publikuara së fundmi shfaqet joshëse dhe dukej mahnitëse përpara ndjekësve.

Ndër të tjera, theksojmë që Kylie është nënë e një vajzë nga lidhja me reperin, Travis Scott, me të cilin u nda muaj më parë.

Kylie Jenner shfaqet sensuale me bikini në mes të shkëmbinjve

Kylie Jenner shfaqet sensuale me bikini në mes të shkëmbinjve

Kylie Jenner shfaqet sensuale me bikini në mes të shkëmbinjve

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore