Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kylie Jenner na prezanton për herë të parë me vogëlushin e saj, Aire!

Kylie Jenner na prezanton për herë të parë me

Sipërmarrësja e njohur, Kylie Jenner më në fund ka ndarë me të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj emrin dhe ka publikuar fotot e para të djalit të saj dhe të Travis Scott. Kylie përdori rrjetin e saj social Instagram dhe i prezantoi botës djalin e saj ‘Aire’. Kylie fillimisht e kishte quajtur djalin e saj Wolf, por më vonë zbuloi se ajo po ndryshon emrin e tij sepse nuk i shkonte atij.

Të famshëm dhe anëtarët e familjes e shprehën emocionin e tyre në seksionin e komenteve pasi Kylie hodhi foto të adhurueshme me Aire. Kris Jenner tha: “Të dua Aire Webster”. Hailey Beiber komentoi me emoji duke qarë dhe e quajti Aire një ‘engjëll’. Khloe Kardashian shkroi, “Mbreti!!! Mbret i ri!!!!! ”

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat)

Biznesmenia e njohur shpjegoi gjithashtu se emri i tij shqiptohet si ‘Air’ kur postimi i një llogarie fansash thoshte: “A mendoni se shqiptohet si ajër apo i ajrosur?” Kylie kishte thënë në mars 2022, “Emri i djalit tonë nuk është më Wolf. Ne thjesht nuk ndiheshim sikur ishte ai. Thjesht doja të ndaja sepse vazhdoj ta shoh Wolf-in kudo.”

Ylli 25-vjeçar solli në jetë Aire më 2 shkurt 2022. Kylie dhe Travis kanë dy fëmijë së bashku – Stormi dhe Aire.

Kujtojmë gjithashtu së fundmi bëhet e ditur se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund sërish lidhjes së tyre.  Ylli 25-vjeçar dhe reperi 31-vjeçar, të cilët kanë dy fëmijë së bashku, i dhanë fund lidhjes pasi kaluan pushimet të ndarë, sipas një raporti nga Us Weekly. Një burim i afërt me ata është shprehur për gazetën se:

Kylie dhe Travis janë ndarë përsëri, ata duhej të kalonin pushimet së bashku, por ajo shkoi në Aspen për të qenë me familjen dhe miqtë e saj atje. Kjo ka ndodhur shumë herë më parë por ata mbeten gjithmonë miq dhe prindër të mirë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore