Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ky vjen edhe kur puth Kiarën”/ Armaldo: Kudo ku diskuton Luizi, Amos...

“Ky vjen edhe kur puth Kiarën”/ Armaldo: Kudo ku diskuton

Armaldo Kllogjeri dhe Luiz Ejlli e kanë nisur ditën me debat. Pasi i thanë njëri-tjetrit ‘mosmirënjohës’ dhe shumë fjalë të tjera, atyre iu bashkua edhe Amos Zaharia.

Sipas Maestros, kudo që diskuton Luizi, shkon menjëherë edhe aktori i njohur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Armaldo: Unë kam vënë re një gjë, kudo që fillon diskutimi yt me një person tjetër, Amos është aty.

Luizi: Ashtu ë?

Amos: E lë për gjysmë po të them

Armaldo: 100 për qind

Luizi: Ky vjen edhe kur puthi Kiarën, ça do me thënë me këtë?

Armaldo: Nuk e di, nuk e kam parë

Amos: Po, edhe kur është në dush, i laj shpinën

Armaldo: Thashë se kur Luizi bën debat me dikë tjetër, ti je prezent

Amos: Po Luizi bën debat nga mëngjesi në darkë

Armaldo: Je gjithmonë prezent

Amos: Po tjetër kush është

Armaldo: Nuk kam vënë re të tjerë, vetëm ty të kam vënë re

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore