Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh shumë gratë (FOTO)

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh

Keni dëgjuar ndonjëherë që dikush të dëbohet nga vendi i tij për shkak se është i bukur? Duket shumë e habitshme, por kështu i ka ndodhur modelit, Omar Borkan nga Dubai.

Ai është dëbuar nga Arabia Saudite për një arsye të pakuptimtë, sepse ishte shumë i pashëm. Mediat e huaja shkruajnë se ai u dëbua së bashku me dy burra të tjerë sepse ato joshnin shumë gratë.

Të tre u dëbuan nga Dubai tre vjet më parë. Omar është aktiv në rrjete sociale dhe vazhdon të josh ende shumë gratë.

Borkan publikon herë pas here fotografi të tij, për të cilat merr vetëm komente të këndshme nga vajzat.

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore