Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ky Kristi shumë sensual, se si shikon!”/ A harroi Kiara që kishte mikrofonin ndezur? Të çmend moj…

“Ky Kristi shumë sensual, se si shikon!”/ A harroi Kiara

Të ulur ditën e djeshme në dhomën e ndenjes të gjithë banorët, duket se Kiara nuk i ka kursyer deklaratat e saj bombë.

Teksa në krah kishte Oltën, Kiara dëgjohet të thotë se Kristi është shumë sensual dhe më shikimin që ka të çmend.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Ua ky Kristi shumë sensual

Olta: Shih ç’bën kjo

Kiara: Shumë kështu moj, se si të sheh, të çmend

Olta: Moj Kiara, të ka kapur nominimi shumë keq moj

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore